FIRMAST

 

Mööblit tuleb osta otse valmistajatelt.


Arvestades suurt pakkumiste hulka, ei ole sobiva köögimööbli valimine nii lihtne kui esmapilgul tundub.  Tuntud Lääne –Euroopa tootjate köögimööbli komplektide hinnad ei ole demokraatlikud, kättesaadav mööbel aga ei vasta sageli meie ettekujutusele heast kvaliteedist. 

 

Kuid on ka võimalik sisustada köök, mille pärast ei pea külaliste ees punastama ja kus on mõnus süüa teha ja puhata ! Seejuures sellise köögi hind on Teile meeldiv üllatus. Aga mis kõige tähtsam,  Teie unistuste köögi  tootja asub Teie kõrval.  Meie firma valmistab köögimööblit kaasaegse tehnoloogia ja importseadmete abil. Stiilsed köögid komplekteeritakse kõrgtasemelistest detailidest , seetõttu garanteerime kõigi toodete pikaealisuse. Tellimustööna valminud köök on alati eelistatavam ostetud valmismööblist.  Isegi tüüpkorterid ei ole tänu ehitajale alati ühetaolised.  Valmismööbli ostmine tähendab praktiliselt peaaegu alati seda, et tuleb midagi ära lõigata või juurde panna.


Meie toodame  soodsa hinnaga köögimööblit, mis on taskukohane n.ö. iga senti arvestavale noorele perele kui  ka jõukale ostjale mõeldud eliitkööke . See muidugi ei tähenda, et soodus köök näeks odav välja või oleks valmistatud ebakvaliteetselt. Põhjus on materjalides, millest mööblit valmistatakse. Samuti on võimalik mööbli ost ilma kodust väljumata.


  Töö kliendiga toimub järgmiselt:

  • spetsialisti väljasõit koos materjali- ja värvinäidistega (mida on võimalik vaadata, katsuda – enamik esitatakse mitte ainult piltidena);
  • ruumi nüansside tundmaõppimine, professionaalne  täpsete mõõtude määramine;
  • eskiiside koostamine (mille tulemusel valitakse kõige sobivam,  meeldivaim variant);
  • lepingu koostamine;
  • mööbli kohaletoomine ja paigaldus; garantiiaegse ja hilisema teenindamise kindlustamine.

Olles kohale kutsunud professionaali, saate individuaalse ja heasoovliku teeninduse  Teile sobival ajal ning võite sisustada köögi  väga hea hinnaga. Me ei oma kalleid näitusesaale, müüme mööblit otse töökojast ja seetõttu  on ka hinnad Teile soodsamad.
Meilt ostetud mööbel maksab vähem kui kaupluses ja on tehtud just teie  eksklusiivse tellimuse järgi meie  oskustööliste poolt.

 

Enamik meist  ei pea kööki ainult toiduvalmistamise kohaks, kuhu on paigutatud  köögimööbel. On juba  välja kujunenud, et  „elamispinna defitsiidi ajal”  sai köögist mugav „saareke”, kus võeti vastu kõige lähemaid sõpru ja kalleid külalisi.  Just sellel põhjusel  valiti köögi sisustust erilise hoolega ja pikaks ajaks.


Et köögi kasutamises on omad  iseloomulikud erisused, arvestades agressiivset keskkonda (rasvad ja pesuvahendid),  siis köögi sisustus, samuti konstruktsioon ja paigaldus peavad vastama mitmetele erinõuetele.  Erilist tähelepanu pööratakse ühenduste hermeetilisusele ja nende vastupidavusele agressiivses keskkonnas, samuti maailma juhtivate tootjate mööblidetailide kasutamisele. Teostame ka fassaadide, lauaplaatide ja detailide vahetamist. Pakume erineva keerukuse ja komplekteerimisega kööke.


Garanteerime loomingulise  disaini mõõdukate hindadega ning töö teostuse  ja teeninduse kõrge taseme lühikeste tähtaegadega!

 

                                             

© Köögi Ekspert | info@koogiekspert.ee
www.koogiekspert.ee


Site by: EU-Mark.com